| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Βαφή | Οξυντέ |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 30,5×13cm |
| Βάρος | 1820 gr |
Καντήλι Κρύσταλλο Πυραμίδα 10-102
67,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
67,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Βαφή | Οξυντέ |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 30,5×13cm |
| Βάρος | 1820 gr |
| Brand | Πάτερ Ημών |
|---|