| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βαφή | Ματ Μπρονζέ |
| Σχέδιο | Στρογγυλό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Χαρακτηριστικά | Επίτοιχο |
| Διαστάσεις | 15,5 x 11,5 cm |
| Βάρος | 250 gr |
Θυμιατό μνημείου 04-12140
13,49€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
13,49€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βαφή | Ματ Μπρονζέ |
| Σχέδιο | Στρογγυλό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Χαρακτηριστικά | Επίτοιχο |
| Διαστάσεις | 15,5 x 11,5 cm |
| Βάρος | 250 gr |
| Διαστάσεις | 15,5 × 11,5 cm |
|---|---|
| Brand | Πάτερ Ημών |