| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βαφή | Μαρτελέ Μαύρο – Χρυσό |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 29×12.5cm |
| Βάρος | 1180 gr |
Καντήλι Μνημείου Τετράπλευρο 10-28167
46,49€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
46,49€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βαφή | Μαρτελέ Μαύρο – Χρυσό |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 29×12.5cm |
| Βάρος | 1180 gr |
| Διαστάσεις | 29 × 12,5 cm |
|---|---|
| Brand | Πάτερ Ημών |