| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Βαφή | Οξυντέ |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 31x13cm |
| Βάρος | 2350 gr |
Καντήλι Μνημείου Τετράπλευρο 10-180
78,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
78,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Βαφή | Οξυντέ |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 31x13cm |
| Βάρος | 2350 gr |
| Διαστάσεις | 31 × 13 cm |
|---|---|
| Brand | Πάτερ Ημών |