| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Βαφή | Οξυντέ |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Λεία |
| Διαστάσεις | 35×15.5cm |
| Βάρος | 3040 gr |
Καντήλι Μνημείου Τετράπλευρο 10-113
143,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
143,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Βαφή | Οξυντέ |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Λεία |
| Διαστάσεις | 35×15.5cm |
| Βάρος | 3040 gr |
| Brand | Πάτερ Ημών |
|---|