| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βαφή | Λαδί |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 31×13cm |
| Βάρος | 1430 gr |
Καντήλι Τετράπλευρο Κρύσταλλο VILLIS 10-19180
36,49€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
36,49€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βαφή | Λαδί |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 31×13cm |
| Βάρος | 1430 gr |
| Brand | Πάτερ Ημών |
|---|