| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βαφή | Ματ Μπρονζέ |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 35×15,5cm |
| Βάρος | 1690 gr |
Καντήλι Κρύσταλλο Τετράπλευρο 10-12113
44,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
44,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βαφή | Ματ Μπρονζέ |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 35×15,5cm |
| Βάρος | 1690 gr |
| Brand | Πάτερ Ημών |
|---|