| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Βαφή | Αντικέ |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Λεία |
| Διαστάσεις | 29×12,5cm |
| Βάρος | 2050 gr |
Καντήλι Τετράπλευρο Ίσιο Λείο 10-8167
107,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
107,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Βαφή | Αντικέ |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Λεία |
| Διαστάσεις | 29×12,5cm |
| Βάρος | 2050 gr |
| Brand | Πάτερ Ημών |
|---|