| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Βαφή | Οξυντέ |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 30×13,5cm |
| Βάρος | 2290 gr |
Καντήλι Κρύσταλλο Μικρό 10-147
97,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
97,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Βαφή | Οξυντέ |
| Σχέδιο | Κρύσταλλο 8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 30×13,5cm |
| Βάρος | 2290 gr |
| Brand | Πάτερ Ημών |
|---|