| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βαφή | Μαρτελέ Μαύρο – Χρυσό |
| Σχέδιο | Στρογγυλό |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 19x9cm |
| Βάρος | 240 gr |
Θυμιατό Μνημείου 03-28140
12,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
12,99€
Η τιμή αφορά στο τεμάχιο
Σε απόθεμα
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βαφή | Μαρτελέ Μαύρο – Χρυσό |
| Σχέδιο | Στρογγυλό |
| Χαρακτηριστικά | Καθιστό |
| Επιφάνεια-Μορφή | Σαγρέ |
| Διαστάσεις | 19x9cm |
| Βάρος | 240 gr |
| Διαστάσεις | 19 × 9 cm |
|---|---|
| Brand | Πάτερ Ημών |